Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Maszyna urwała mu rękę

Lewą rękę stracił podczas pracy na tokarce 41-letni mieszkaniec Łomży. Do wypadku doszło wczoraj po południu w Rogienicach Wielkich koło Małego Płocka. Ranny łomżanin został przewieziony do szpitala w Łomży, gdzie amputowano mu lewą rękę na wysokości barku.

Kolneńscy policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia podejrzewają, że mężczyzna  najprawdopodobniej zaczepił ubraniem o obracający się wałek maszyny, która wciągnęła jego rękę do środka. Sprawą zajęła się też łomżyńska inspekcja pracy.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę