Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Caritas diecezji łomżyńskiej kończy przygotowania w Ośrodku dla Bezdomnych

Noclegownia w Łomży którą przejęło stowarzyszenie już działa ale potrzeba jeszcze części materiałów do wykończenia wnętrza budynku. Ośrodek chce zapewnić kompleksową opiekę bezdomnym. Budynek przekazany przez miasto mieści się przy ulicy Dwornej. Stąd blisko jest do kuchni Caritas.


Ośrodek chce zapewnić bezdomnym również pracę. Jak mówi kierownik noclegowni Marek Selerowski – ci którzy przychodzą po pomoc chcą czuć się potrzebni. Nawet najbardziej prozaiczne zajęcie pozwala uwierzyć w siebie – dodaje.
Bezdomni znajdą zajęcie przy pracach pielęgnacyjnych i koniecznych remontach noclegowni.
Ośrodek docelowo będzie mógł przyjąć 20 osób. Już w tej chwili – mimo że działa zaledwie od kilku dni nocuje tam trzech mężczyzn.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę