Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Kolejna pijana matka „zajmowała się” dzieckiem

Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miała 48-letnią mieszkanka Zambrowa, która „opiekowała się” 1,5 rocznym synkiem. Krzyk dziecka zaalarmował sąsiadów, którzy wezwali policję. Aby wejść do mieszkania funkcjonariusze musieli wyważyć drzwi, bo „mamusia” schowała się w ubikacji.

W czwartek przed południem zambrowska policja otrzymała sygnał od mieszkańców jednego z bloków o nietrzeźwej matce opiekującej 1,5 rocznym synkiem. Policjanci, którzy przybyli na miejsce będąc pod drzwiami mieszkania słyszeli przeraźliwy płacz dziecka. Mimo wezwań funkcjonariuszy nikt nie otwierał drzwi, dlatego trzeba było je wyważyć. W środku był – jak relacjonuje starszy sierżant Monika Dąbrowska, oficer prasowy KPP w Zambrowie - mały, bardzo zaniedbany chłopczyk. Jego matka schowała się w ubikacji na piętrze. Jak się okazało była kompletnie pijana. Alkomat wskazał u niej ponad 3 promile alkoholu. Dziecko pod nadzorem kuratora sądowego trafiło do szpitala.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę