Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Chłopiec wbiegł pod samochód

W Zambrowie 10 letni chłopiec wbiegł na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego. Jak informuje policja malcowi mimo, że został uderzony przez samochód, nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 10.00 na Alei Wojska Polskiego przed skrzyżowaniem z ul. 71. Pułku Piechoty i Obrońców Zambrowa. Chłopiec wbiegł na przejście dla pieszych tuż przed nadjeżdżającym samochodem, został uderzony, wpadł na maskę auta, zsunął się na jezdnię... po czym wstał i pobiegł dalej. Dziesięciolatek trafił do szpitala, gdzie został przebadany przez lekarzy. Okazało się, że w zderzeniu z samochodem nie odniósł żadnych obrażeń.

Policjanci opublikowali filmy zarejestrowany przez jedną z kamer monitoringu jako przestrogę dla kierowców i rodziców dzieci... aby przypominali swoim pociechom zasady bezpiecznych zachowań na drodze.

  
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę