Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Te butle mogą być niebezpieczne...

Główne zdjęcie
Takie butle skradziono w Zambrowie. Mogą one być używane tylko w pozycji poziomej (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Zambrowska policja ostrzega przed zakupem i używaniem skradzionych butli gazowych. Dzisiaj rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał sygnał o włamaniu do jednego z przedsiębiorstw na terenie miasta. Okazało się, że złodziej ukradł 9 szarych butli z gazem propan-butan o wadze 11 kilogramów każda.

Butle wyglądem niczym się one nie różnią od tych które są wykorzystywane w kuchenkach gazowych. Mają jednak inną konstrukcję zaworu i mogą być używane tylko w pozycji poziomej. Podłączenie ich do zwykłej kuchenki gazowej może grozić wybuchem – ostrzegają policjanci.

W związku z powyższym zambrowscy policjanci zwracają się z prośbą o zakup i używanie butli do kuchenek gazowych tylko z pewnego źródła. W przypadku podejrzeń co do legalności zbiorników z gazem prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie pod numerem telefonu /086/ 276 33 33 lub 997.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę