Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Chojnach

Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala w Łomży po wypadku jaki wczoraj późnym wieczorem wydarzył się na krajowej „61” w Chojnach. Na szczęście obrażenia jakich doznali jadący samochodami nie zagrażają ich życiu. Jeszcze nocą dwie osoby opuściły szpital.

Jak relacjonuje asp. Renata Grzybowska z zespołu prasowego KWP w Białymstoku do wypadku doszło około godziny 19.20, w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych – obficie padał deszcz. Jadący krajową „61” 22-letni kierowca volkswagena golfa skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu fiatowi punto. Doszło do zderzenia obu samochodów. Po wypadku do szpitala przewieziono trzy osoby. Dwie z nich po opatrzeniu ran zostały zwolnione do domu. Trzecia ze skręconym odcinkiem kręgosłupa pozostała w szpitalu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę