Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Wakacyjne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników

Od kilku lat w okresie wakacji KRUS organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników, na których wypoczynek jest łączony z programem rehabilitacji leczniczej. W tym roku na turnusy będzie mogło wyjechać 44 dzieci z placówek terenowych KRUS w Grajewie, Kolnie, Łomży, Wysokiem Mazowieckiem i Zambrowie. Odpłatność za pobyt każdego dziecka wynosi 200 zł plus koszty przejazdu w wysokości ok. 100 zł

Dzieci z chorobami układu ruchu pojadą do Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Jedlcu, w terminie od 1 do 21 lipca 2009 roku – 24 miejsca.
Dzieci z chorobami układu oddechowego wyjadą do Sanatorium Uzdrowiskowego „Nauczyciel” w Szczawnicy, w terminie od 8 do 28 lipca 2009 roku – 20 miejsc.
Podstawowe zasady kwalifikacji:
1) przynajmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) powinno podlegać ubezpieczeniu społecznemu rolników lub pobierać emeryturę albo rentę rolniczą;
2) na turnusy będą mogły wyjechać dzieci urodzone w latach 1994 – 2002;
3) podstawą skierowania jest wniosek kwalifikacyjny wystawiony przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub lekarza specjalistę. Druki wniosków można otrzymać we wszystkich placówkach terenowych KRUS;
4) składane wnioski będą podlegały kwalifikacji przez lekarza regionalnego KRUS;
5) pierwszeństwo w skierowaniu na turnusy rehabilitacyjne będą mały dzieci, na które wypłacany jest zasiłek pielęgnacyjny.
Wnioski kwalifikacyjne można składać w placówkach terenowych KRUS do 10 kwietnia 2009 roku.
KRUS PT w Zambrowie

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę