Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Jest porozumienie w łomżyńskim Ruch-u

Przedstawiciele protestujących w Łomży pracowników miejscowego Zespołu Ruch osiągnęli porozumienie z prezesem zarządu spółki Włodzimierzem Białym. Jak poinformował uczestniczący w warszawskich negocjacjach Henryk Piekarski, szef łomżyńskich struktur NSZZ „Solidarność”, treść porozumienia została uzgodniona w piątek (ok. godz. 15.00), po kilku godzinach negocjacji. To porozumienie przerywa trwającą od czterech dni głodówkę pracowników Ruchu z Łomży.

Protestujący zgodzili się na zawieszenie trwającej od wtorku głodówki, a kierownictwo spółki ma ponownie, z udziałem przedstawicieli zespołów w Łomży i Ostrołęce, przeanalizować plany ich połączenia. Do tego czasu zarząd Ruch-u zdecydował się nie podejmować żadnych decyzji kadrowych, a wręczone wcześniej grupie pracowników Zespołu Ruch w Łomży wypowiedzenia miejsca świadczenia pracy (zgodnie z nimi od czerwca mieli pracować w Ostrołęce) mają być wycofane.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę