Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Głodówka w Ruch-u może zostać zawieszona?

Komitet protestacyjny z łomżyńskiego Ruch-u jedzie do Warszawy. Tam może nastąpić podpisanie dokumentu, który mógłby przerwać głodówkę. - Wyjeżdżamy z ogromnym przeświadczeniem, że podpiszemy porozumienie – mówi Henryk Piekarski, szef oddziału NSZZ „Solidarność”, który od początku wspiera protestujących pracowników Ruch-u. Jak wynika z najnowszych informacji zarząd Ruch S.A. zaakceptował zaproponowany przez komitet protestacyjny warunek, aby powołać specjalny - wspólny - zespół, który miałby ocenić zasadność likwidacji placówki w Łomży.

Spotkanie protestujących z przedstawicielami zarządu Ruch S.A ma odbyć się w samo południe.
- Jeżeli dojdzie do podpisania porozumienia protest głodowy w Łomży zostanie zawieszony – podkreśla Piekarski.
Przypomnijmy, dziś rozpoczął się czwarty dzień głodówki w łomżyńskim zespole Ruch. Głodujący pracownicy protestują w ten sposób przeciwko planom przyłączenia ich placówki do Ostrołęki. Obawiają się, że oznaczać to będzie zwolnienia. We wtorek głodówkę rozpoczęły dwie osoby. W środę i czwartek – dołączano do nich po jednej osobie. Dziś rano, tak się jednak nie stało. Komitet protestacyjny widząc wolę współpracy ze strony zarządu spółki, której prezes ubiegłej nocy pojawił się w Łomży, zdecydował, że dziś piąta osoba, która miała rano rozpocząć głodówkę, na razie jej nie podejmie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę