Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Uczeni z Warszawy wesprą Łomżę

Główne zdjęcie
Rektorzy: ks. prof. dr hab. Ryszard Rumianek (UKSW) i prof. dr hab. Kazimierz Pieńkowski (PWSIiP)

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży będzie współpracować z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W czwartkowe południe rektorzy obu uczelni: prof. dr hab. Kazimierz Pieńkowski i ks. prof. dr hab. Ryszard Rumianek podpisali odpowiednie porozumienie. - Nie chodzi nam o współpracę formalną, ale autentyczną – uzasadniał prof. dr hab. Kazimierz Pieńkowski, rektor PWSIiP w Łomży.

Na mocy podpisanego porozumienia  UKSW m.in. wesprze łomżyńską PWSIiP przy tworzeniu nowych kierunków studiów z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, ekonomicznych i prawnych. Warszawska uczelnia umożliwi łomżyńskiej pozyskania odpowiedniej kadry naukowej, a studenci z Łomży uzyskają dostęp do zasobów bibliotecznych UKSW.
Jak podkreślał  ks. prof. dr hab. Ryszard Rumianek, rektor UKSW, także warszawska uczelnia na współpracy z łomżyńską odniesie korzyści.   
- Gdy przedstawiałem Senatowi propozycję współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, to wszyscy głosowali za – mówił rektor Rumianek.

Podczas uroczystości podpisana porozumienia pomiędzy łomżyńską a warszawska uczelnią obecni byli m.in. biskup łomżyński Stanisław Stefanek, prezydent Łomży Jerzy Brzeziński i wicestarosta Marek Dworakowski.

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę