Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Więcej niż Matura - bezpłatne kursy maturalne w PWSIiP

Matura tuż tuż... Najwyższy więc czas aby tegoroczni maturzyści przypomnieli sobie, to co na maturze wiedzieć powinni. I tu ciekawą propozycję ma dla nich Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, która organizuje specjalne kursy maturalne z języka angielskiego, chemii i matematyki. Co ważne kursy są bezpłatne, a teraz trwa nabór.

Zajęcia będą odbywały się przez miesiąc od 17 marca do  17 kwietnia 2009 roku w siedzibie Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. To 16 godzin intensywnego powtórzenia wiadomości do matury w formie warsztatów, ćwiczeń, wykładów. Zajęcia będą odbywały się 2 razy w tygodniu po 2 godziny od poniedziałku do piątku (po południu) oraz w soboty (przed południem). Zajęcia poprowadzą doświadczeni nauczyciele z II Liceum Ogólnokształcącego – mgr Irena Ramotowska - matematyka i mgr Jolanta Kossakowska – chemia oraz mgr Marzena Lewko – Kierownik Studium Języków Obcych PWSIiP – język angielski.

Rekrutacja na kursy maturalne w PWSIiP prowadzona jest przez internet. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej uczelni: www.pwsip.edu.pl.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę