Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Trzeci dzień głodówki w Ruch-u

Pracownicy łomżyńskiego Zespołu „Ruch” SA we wtorek rano rozpoczęli protest głodowy przeciwko planom likwidacji tej placówki. Pierwszego dnia głodowały dwie osoby, w środę rano dołączyła do nich trzecia. Dziś rano ma dołączyć jeszcze jedna, a w ramach zaostrzenia strajku, głodujący mają także zaprzestać przyjmowania napojów...

Przypomnijmy, pod koniec ubiegłego roku do pracowników Ruchu w Łomży dotarła informacja połączeniu zespołów w Łomży i Ostrołęce. Efektem tego byłaby likwidacja Zespołu w Łomży, i -  zdaniem pracowników – w efekcie zwolnienia. Mimo zapewnień pracodawcy że tak nie będzie protestujący nie ustepują. Wczoraj specjalny apel pracowników łomżyńskiego Ruchu do premiera Donalda Tuska w jego kancelarii złożył poseł Lech Kołakowski.
Dziś w Łomży mają pojawić się dwaj członkowie zarządu Ruchu S.A w Warszawie.  To jeden z warunków jakie postawili głodujący. Podstawowym jest wycofanie się firmy z planów połączenia zespołów w Łomży i Ostrołęce.

W łomżyńskim zespole Ruch zatrudnione są 22 osoby, ale stale współpracuje z nim niemal drugie tyle. Ci wszyscy ludzie obawiają się, że po przyłączeniu zespołu w Łomży do Ostrołęki oni stracą pracę, a o nową będzie niezwykle trudno.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę