Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomża coraz bardziej akademicka...

Państwowa Komisja Akredytacyjna pozytywnie zaopiniowała wniosek Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży aby na tej łomżyńskiej uczelni uruchomić nowy kierunek studiów – Budownictwo. Od października studenci będą mogli rozpocząć studia I stopnia (inżynierskie) systemem stacjonarnym i niestacjonarnym.

Bożena Święszkowska Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomoży
Bożena Święszkowska Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomoży

Jak tłumaczy Bożena Święszkowska z WSA zajęcia teoretyczne będą odbywały się
na miejscu - w łomżyńskiej uczelni - natomiast większość zajęć praktycznych studenci będą mieć w w najnowocześniejszych laboratoriach konstrukcji budowlanych i klimatyzacji w Akademii Technicznej w Glachau w Niemczech. Odpowiednia umowa o współpracy pomiędzy Rektorami obu uczelni została podpisana w listopadzie 2008 roku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę