Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Policja szuka świadków

Policjanci z Łomży poszukują świadków dwóch zdarzeń drogowych, które pod koniec lutego wydarzyły się na terenie miasta. W piątek 20 lutego około 10:40 nieznany samochód koloru czerwonego kierowany przez kobietę na oznakowanym przejściu dla pieszych, na wysokości targowicy miejskiej przy ul. Sikorskiego, potrącił prawidłowo przechodzącą kobietę, i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Drugi wypadek wydarzył się tydzień później (27 lutego) o godzinie 14.00 w Łomży przy Al. Legionów na wysokości szkoły muzycznej.  Nieznany mężczyzna nagle wbiegł na jezdnię bezpośrednio przed nadjeżdżający samochód renault 19, w wyniku czego doszło do jego potrącenia. Pieszy w wieku ok. 30-40 lat oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby, które były świadkami tych zdarzeń lub mogą udzielić istotnych informacji proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerami telefonów: (086) 216-11-36, (086) 216-12-70, lub pod numerem alarmowym 997, 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę