Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nocą spalił się dom w Podgórzu

Przez pięć godzin kilkudziesięciu strażaków walczyło z pożarem domu w Podgórzu. Mimo ich interwencji ogień strawił część poddasza i pomieszczenia na wysokim parterze. Straty są bardzo duże. Budynek nie nadaje się do zamieszkania. Nocą pomoc jego właścicielom zaoferowali sąsiedzi.

Ogień na poddaszu murowanego domu mieszkalnego przy ulicy Lipowej w Podgórzu zauważono tuż przed godziną 21.00. Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży na miejsce skierowano sześć jednostek straży pożarnej – zarówno zawodowej jak i ochotniczej. Łącznie z ogniem walczyło ponad 40 strażaków. Mimo to akcja gaśnicza zakończyła się dopiero po godzinie 2.00.
Jak informują strażacy przyczyna pożaru na razie nie jest znana.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę