Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

„Nagłej śmierci” już w policji nie ma

Na ten moment wielu łomżyńskich kierowców czekało latami... Po blisko 30 latach pracy na emeryturę przeszedł policjant nazywany „nagła śmierć”. Gdy zauważył samochód naruszający przepisy ruchu drogowego nie było przebacz... Kierowca otrzymywał najwyższy przewidziany prawem mandat i maksymalną liczbę punktów karnych.

O „nagłej śmierci” po Łomży krążą prawdziwe legendy. Już sam pseudonim nadany funkcjonariuszowi jak i okoliczności w jakich go zdobył  mówią wiele... Ponoć było to tak... Przed laty „na głębokiej wsi” polną drogą jechał pijany kierowca. Pech chciał, że tak właśnie był i nasz bohater... Zadziwiony kierowca wysiada z samochodu i mówi: „Nagłej śmierci był się prędzej spodziewał, niż Pana tutaj....” i tak już zostało na lata.

Policjant po ponad 29 latach pracy w lutym przeszedł na zasłużoną emeryturę, ale w łomżyńskiej drogówce ma ponoć godnego następcę. Tym razem to pani policjantka, która tak jak poprzednik przestrzeganie przepisów prawa bierze sobie do serca i jak mówią koledzy „soli mandaty z najwyższej półki”.

No cóż... pozostaje jeździć zgodnie z przepisami. Kierowcy, którzy tak postępują mandatów nie dostają, ...ale nie mają też o czym opowiadać.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę