Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Coraz więcej rozwodów

Drastycznie wzrasta liczba rozwodów w podlaskiem. Z danych GUS-u wynika, że w ciągu ostatnich 8 lat liczba ta wzrosła prawie dwukrotnie. W ubiegłym roku w województwie podlaskim rozwiodło się ponad dwa tysiące małżeństw. "Coraz częściej rozpadają się związki z trzydziesto- czterdziestoletnim stażem, więcej jest także rozwodów wśród młodych małżeństw" - mówi adwokat Urszula Dubieniecka-Kiszło. Za najczęstszą przyczynę rozwodów podaje niezgodność charakterów, zdradę, alkoholizm i przemoc.

Warto wiedzieć, że pary przechodzące kryzys mogą szukać pomocy u doradców rodzinnych, mediatorów czy psychologa. Bezpłatnych porad udziela między innymi Archidiecezjalna Poradnia Rodzinna na ul. Kościelnej 2 w Białymstoku.
Większość rozwodników pochodzi z miast, jest ich pięć razy więcej niż na wsi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę