Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

PSL i SLD już wiedzą...

Choć od eurowyborów dzieli nas raptem trzy miesiące wciąż nie wiadomo kto „z naszych” będzie ubiegał się o poselski mandat w Brukseli. W okręgu obejmującym województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie swoich „jedynek” wciąż nie zdradziły dwie główne partie – PO i PiS. Działacze polityczni czekają chyba przede wszystkim na ruch konkurenta... Mniej dylematów mają partie „trzecie”. Prawie pewne jest, że "lokomotywą" listy PSL ma być szef klubu Ludowców Stanisław Żelichowski, a z pierwszego miejsca na liście SLD „pójdzie” Tadeusz Iwiński – podaje PAP.

Zdobycie mandatu europosła oznacza nie tylko prestiż, lecz teraz także spore zarobki i przywileje. Od nowej kadencji każdy europoseł będzie zarabiał ponad 7,6 tys. euro miesięcznie, czyli po dzisiejszym kursie jakieś 36 tys zł..

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę