Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ankiety na temat przyszłorocznych zmian na maturze

Chcą sprawdzić na ile uczniowie czują się przygotowani do pisania przyszłorocznej obowiązkowej matury z matematyki. Uczniowie klas II i III oraz ich nauczyciele z wybranych losowo 75 szkól ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego od dziś /02.03/ do 13 marca będą wypełniali specjalne ankiety.

To projekt Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży i Podlaskiego Kuratorium Oświaty. Jak mówi Małgorzata Palanis z Podlaskiego Kuratorium Oświaty - dzięki temu poznamy stan przygotowań i samopoczucie uczniów oraz nauczycieli wobec przyszłorocznych zmian na maturze. A konkretnie chodzi o wiedzę z matematyki, która od 2010 roku wraca jako jeden z obowiązkowych przedmiotów maturalnych.

Przeprowadzana właśnie ankieta jest jedynie wstępem do szerszej analizy problemu. W czerwcu zaplanowano nieobowiązkowy test z matematyki dla uczniów biorących udział w badaniu, a jesienią ma się odbyć cykl szkoleń dla nauczycieli matematyki.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę