Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Złodziej zostawił buty...

Główne zdjęcie
Te buty pozostawił złodziej...

Książę odnalazł Kopciuszka po pantofelku, teraz policjanci z Wysokiego Mazowieckiego chcą znaleźć złodzieja po jego starych butach. Okazało się, że złodziej „wymienił” je na buty sportowe w jednym z domów w Czyżewie. Przy okazji z tego domu skradł laptopa i złotą obrączkę.

Do kradzieży doszło w jednym z domów w miejscowości Czyżew Stacja. Złodziej wykorzystując nieuwagę domowników wszedł na piętro domu jednorodzinnego. Po przeszukaniu pomieszczeń ukradł laptopa oraz złotą obrączkę. Uwadze mężczyzny nie umknęły także sportowe buty... W zamian zostawił swoje „nieco” zużyte obuwie. Wezwana na miejsce kradzieży policja zabezpieczyła wszelkie ślady, których sprawca zostawił bardzo dużo. Wysokomazowieccy policjanci zapewniają że są już na tropie złodzieja.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę