Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 18 października 2021 napisz DONOS@

Złodziej zostawił buty...

Główne zdjęcie
Te buty pozostawił złodziej...

Książę odnalazł Kopciuszka po pantofelku, teraz policjanci z Wysokiego Mazowieckiego chcą znaleźć złodzieja po jego starych butach. Okazało się, że złodziej „wymienił” je na buty sportowe w jednym z domów w Czyżewie. Przy okazji z tego domu skradł laptopa i złotą obrączkę.

Do kradzieży doszło w jednym z domów w miejscowości Czyżew Stacja. Złodziej wykorzystując nieuwagę domowników wszedł na piętro domu jednorodzinnego. Po przeszukaniu pomieszczeń ukradł laptopa oraz złotą obrączkę. Uwadze mężczyzny nie umknęły także sportowe buty... W zamian zostawił swoje „nieco” zużyte obuwie. Wezwana na miejsce kradzieży policja zabezpieczyła wszelkie ślady, których sprawca zostawił bardzo dużo. Wysokomazowieccy policjanci zapewniają że są już na tropie złodzieja.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę