Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Inwestycje przyspieszają....

Główne zdjęcie
Tu mieszkańcy Łomży mają się wspinać

Łomżyński ratusz przyspiesza z inwestycjami, a przynajmniej z jedną z nich. W czwartek ogłoszono przetarg na wykonanie, dostawę i montaż ścian wspinaczkowych, które miałyby stanąć na starej strzelnicy na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Łomży. Termin realizacji zadnia początkowo wyznaczono na 30 czerwca br., ale już następnego dnia postanowiono przyspieszyć. W piątek ratusz zmienił zapis ogłoszenia skracając termin w którym wykonawca ma się wyrobić o miesiąc.

Zakres zamówienia obejmuje opracowanie projektu ścian wspinaczkowych, wykonanie konstrukcji i poszycia ścian wraz z wyposażeniem i ich montaż na wydzielonym placu na terenie starej strzelnicy na osiedlu Konstytucji 3 Maja. Najwyższe ze ścianek wspinaczkowych mają mieć około sześciu merów, ale będą także nieco mniejsze do nauki i doskonalenia technik wspinaczkowych.
„Kompleks” wspinaczkowy ma stanąć obok „amerykańskiego” skate parku, a nieco dalej mają być jeszcze boisko wielofunkcyjne i place zabaw dla małych i starszych dzieci.
Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami wszystko miało być gotowe na Dzień Dziecka. Niestety pierwotny (ogłoszony w czwartek 26 lutego 2009r.) termin realizacji ścianek wspinaczkowych wyznaczono na 30 czerwca, co wykluczało oddanie ich na Dzień Dziecka. W piątek, czyli już następnego dnia po publikacji ogłoszenia, postanowiono termin ten zmienić. Teraz ścianki wspinaczkowe mają być zamontowane w Łomży już do 30 maja, a więc przecięcie wstęgi w Dzień Dziecka ponownie staje się możliwe...


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę