Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Na drogach wciąż ślisko i niebezpiecznie

Zima nie odpuszcza, na drogach w dalszym ciągu może być ślisko i niebezpiecznie. Boleśnie przekonał się o tym młody kierowca, który wczoraj wieczorem na prostym odcinku lokalnej drogi, pomiędzy Klukowem a wsią Kostry Śmiejki (powiat wysokomazowiecki), wpadł w poślizg, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewo. W wypadku rannych został dwóch młodych mężczyzn. 19-latek, który kierował samochodem ma złamaną nogę. O wiele poważniejszych obrażeń doznał jego pasażer.

- 18-letni chłopak gdy zabierano go do szpitala był nieprzytomny. W wypadku doznał urazu głowy – mówi Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku.
Przyczyną wypadku była najprawdopodobniej nadmierna prędkość. Policjanci dodają, że jezdnia drogi w chwili gdy doszło do wypadku była oszroniona i śliska.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę