Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Piątnica tradycyjnie płaci najwięcej

OSM Piątnica płaci najwyższą w kraju cenę za dostarczane do zakładu mleko. W ubiegłym roku było to średnio aż 1,54 zł za litr - powiedział serwisowi portalspożywczy.pl Jerzy Kulikowski, kierownik działu skupu mleka OSM Piątnica. Piątnicka spółdzielnia na szczycie najlepiej płacących jest już nieprzerwanie od 9 lat.

Członkowie OSM Piątnica, czyli rolnicy dostarczający do niej mleko, mają powody do zadowolenia. Cena skupu mleka rośnie mimo załamania się „światowego rynku”. W 2006 rolnicy otrzymywali średnio 1,34 zł za litr mleka, w 2007 - 1,44 zł, a w 2008 aż 1,54 zł za litr.
Portalspożywczy.pl dodaje też, że podczas gdy inne mleczarnie ograniczają skup OSM Piątnica w 2008 roku zwiększyła skup mleka o 17 proc., a w styczniu 2009 roku aż o 22 proc.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę