Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Braki w zapasach polstygminy w Łomży

W Szpitalu Wojewódzkim w Łomży zaczyna brakować polstygminy. To lek potrzebny do wybudzania pacjentów po długich, skomplikowanych operacjach, np. gastrologicznych, czy w chirurgii endokrynologicznej. Jak mówi dyrektor placówki - Marian Jaszewski - firma, która wygrała przetarg na dostawę tego leku nie wywiązuje się z zamówień. Według niego zapasów leku starczy jedynie na dwa tygodnie.

Na razie zabiegi planowe nie są odwoływane. Jeśli jednak zapasy polstygminy będą niewystarczające, lekarze będą wykonywać tylko operacje ratujące życie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę