Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 20 października 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Braki w zapasach polstygminy w Łomży

W Szpitalu Wojewódzkim w Łomży zaczyna brakować polstygminy. To lek potrzebny do wybudzania pacjentów po długich, skomplikowanych operacjach, np. gastrologicznych, czy w chirurgii endokrynologicznej. Jak mówi dyrektor placówki - Marian Jaszewski - firma, która wygrała przetarg na dostawę tego leku nie wywiązuje się z zamówień. Według niego zapasów leku starczy jedynie na dwa tygodnie.

Na razie zabiegi planowe nie są odwoływane. Jeśli jednak zapasy polstygminy będą niewystarczające, lekarze będą wykonywać tylko operacje ratujące życie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę