Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

TIR wjechał w domy

Około 22.00 na Pl. 1000-lecia w Szczuczynie 54 letni mieszkaniec tej miejscowości z nieznanych jeszcze przyczyn kierując ciągnikiem siodłowym zjechał na zatokę, później chodnik, ściął słup sieci elektrycznej i uderzył w dwa budynki. Została zniszczona frontowa elewacja, a w jednym z nich pękł glef okna.

Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski  z zespołu prasowego KWP w Białymstoku kierowca na miejscu zdarzenia był reanimowany i nieprzytomny został przewieziony do szpitala w Grajewie. Policja ustala przyczyny zdarzenia.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę