Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Czterech bandytów z Łomży trafiło do aresztu

Napadali i bili swoje ofiary - najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Łomżyńscy policjanci zatrzymali 4 mieszkańców miasta. W lutym napadli kilka osób, które ciężko pobili i okradli. Są to mężczyźni w wieku od 18 do 29 lat. Byli bardzo brutalni, kopali swoje ofiary po całym ciele - mówi oficer prasowy łomżyńskiej policji, Sławomir Dąbrowski. Jak ustalili policjanci zatrzymani mężczyźni pobili także mężczyznę, który bawił się w jednej z łomżyńskich dyskotek. Decyzją sądu zatrzymani mężczyźni spędzą 3 miesiące w areszcie tymczasowym. Grozi im do 12 lat więzienia. (nazar)

Jak ustalili policjanci zatrzymani mężczyźni pobili także mężczyznę, który bawił się w jednej z łomżyńskich dyskotek. Decyzją sądu zatrzymani mężczyźni spędzą 3 miesiące w areszcie tymczasowym. Grozi im do 12 lat więzienia.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę