Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Śnieżno i ślisko

Główne zdjęcie
OSP Jeziorko (fot. Marek Maliszewski/4lomza.pl)

Karetka pogotowia wpadła do rowu. Z powodu zaśnieżonej jezdni, kierowca nie zauważył gdzie kończy się droga. Do zdarzenia doszło na drodze do Cydzyna. Od wczoraj silne opady śniegu skutecznie utrudniały jazdę kierowcom w regionie. Około 3 nad ranem karetka pogotowia jadąca do chorego w Cydzynie wjechała do rowu. Stało się to już na lokalnej drodze, biegnącej do miejscowośći od trasy nr 61 Łomża - Augustów. - Sypał duży śnieg, nie było widać drogi i karetka zjechała do rowu- mówi 4lomza.pl Karol Śmiarowski ze ochotniczej straży pożarnej w Jeziorku. Zanim odkopaliśmy karetkę chorego dowieziono na miejsce i można było przewieść do szpitala- dodaje.

OSP Jeziorko (fot. Marek Maliszewski/4lomza.pl)
OSP Jeziorko (fot. Marek Maliszewski/4lomza.pl)

 

Strażacy ochotnicy w całym regionie mieli dziś pełne ręce roboty. Odśnieżali głównie drogi lokalne, do których nie miał czasu dojechać specjalistyczny sprzęt. Śnieżna zima zaatakowała ponownie wczoraj wieczorem. Śnieg intensywnie padał również w nocy. Drogowcy nie radzili sobie również z utrzymaniem czarnej nawierzchni na priorytetowej trasie regionu. Po drodze nr 8, Warszawa - Białystok, jeździły nawet potrójne patrole pługów i piaskarek, mimo to ciągle padający śnieg sprawiał, że trudno było o efekty. W ciągu kolejnych dni nie należy spodziewać się odwrotu zimy. Wprawdzie tak intensywnie padać nie powinno, ale będzie dużo chmur i ciągle minusowe temperatury.

 

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę