Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Brutalnie pobił i okradł dziadka, teraz siedzi w areszcie

Łomżyńscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju na emerycie. Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia w parku przy ul. Zawadzkiej. Mężczyzna brutalnie pobił starszego pana i ukradł mu 1000 złotych oraz dokumenty.


Policja podejrzewa, że sprawcą napadu jest 27-letni mieszkaniec Łomży. Sąd Rejonowy w Łomży zadecydował, że najbliższy miesiąc spędzi on w areszcie. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę