Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

„Trzeźwy poranek” w Łomży

Tylko jednego nietrzeźwego kierowce ujawniono podczas policyjnej akcji „Trzeźwy poranek” w Łomży. Przez dwie godziny - od 6.00 do 8.00 - policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców kilku punktach miasta. Jak informuje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji łącznie przebadano 140 kierowców. Tylko jeden z nich prowadził na dwóch gazach. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że w wydychanym powietrzu miał 0,8 promila alkoholu.

 
- Pijany kierowca został zatrzymany w okolicy garaży przy Alei Piłsudskiego. To około 40-letni mieszkaniec Łomży. Jechał hyundaiem – dodaje Dąbrowski.   

Policjanci przypominają, że podobna akcję zorganizują także w najbliższy weekend. Będzie ona miała związek z ostatkami, a policjanci będą sprawdzać kierowców „na zawartość alkoholu”, ale także narkotyków we organizmie. Szczególnie intensywnie mają być patrolowane drogi powiatu łomżyńskiego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę