Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Granat na sąsiada

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Już za czasów Kargula i Pawlaka w sąsiedzkich kłótniach pojawiły się granaty... Okazuje się, że nie tylko w filmach. Wczoraj wieczorem granat wystąpił jako argument w sprzeczce mieszkańców niedalekich Grąd Woniecko. Interweniowała policja i saperzy...


O granacie policjantów poinformował telefonicznie jeden z mieszkańców bloku w Grądach Woniecko. Okazał  mu go sąsiad jako mocny argument w sprzeczce. Mężczyzna powiedział dyżurnemu policji w Zambrowie, że sąsiad pokazywał mu granat i groził, że wysadzi go w powietrze. Niebezpieczny przedmiot miał być przechowywany w mieszkaniu 63-letniego mieszkańca Grąd Woniecka.
Policjanci, którzy udali się we wskazane miejsce, faktycznie w szafie odnaleźli granat typu F-1. Na miejsce został wezwany patrol saperski, który zabrał niebezpieczny przedmiot na poligon – potwierdza st. asp. Monika Dąbrowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.
Policjanci wyjaśniają skąd mężczyzna miał granat. Odpowie prawdopodobnie nie tylko za posiadanie amunicji, ale także za groźby w stosunku do sąsiada.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę