Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Domowe ognisko

Młoda kobieta najpierw podpaliła swoje mieszkanie, a potem próbowała uciec przez okno. Ze złamaną nogą trafiła do szpitala. Do nietypowego zdarzenia doszło w Zambrowie w jednym z bloków na ulicy Podedwornego.

Mieszkańcy bloku zauważyli kłęby dymu i ogień wydobywające się spod drzwi jednego z mieszkań. Wewnątrz uwięziona była młoda kobieta. Sąsiedzi na pomoc wezwali strażaków, policję i pogotowie. W tym samym czasie 22-latka próbowała uciec z mieszkania przez okno. Za drabinę miała posłużyć jej zasłona, po której chciała zejść na dół. Niestety nie udało się, dziewczyna spadła. Na miejscu natychmiast pojawiły się wezwane służby ratownicze. Pracownicy pogotowia przewieźli poszkodowaną do szpitala. Na skutek upadku kobieta doznała urazu nogi. Z policyjnych ustaleń wynika, że jest ona niepełnosprawna psychicznie. 22-latka najprawdopodobniej sama najpierw podpaliła gazety w misce, a potem płonące naczynie postawiła przy drzwiach wejściowych do mieszkania.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę