Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Do stolicy (trochę) wygodniej...

Główne zdjęcie
Fragment obwodnicy Wyszkowa

Po licznych, niedotrzymywanych, obietnicach wreszcie dopuszczono ruch po dwóch nitkach drogi pomiędzy Wyszkowem a Radzyminem. Małgorzata Tarnowska rzecznik prasowy mazowieckiego oddziału GDDKiA podkreśla, że nie jest to jeszcze ekspresówka, ale od wczorajszego wieczora jadący „ósemką” do Warszawy mają do dyspozycji dodatkowe 17 km jezdni w dwoma pasami ruchu w jedną stronę.

 
Nowa droga połączyła „ekspersowe” obwodnice Wyszkowa i Radzymina. Prace na tym odcinku trwały od ponad 30 miesięcy. Kierowcy mogą jeździć, ale aby także ten fragment „ósemki” stał się drogą ekspresową trzeba będzie jeszcze poczekać kilka miesięcy.
- Kontrakt z wykonawcą zakłada, że wszelkie prace zostaną ukończone do 15 lipca 2009 roku – mówi Tarnowska.    
Po dopuszczeniu do ruchu nowej dwupasmówki pomiędzy Wyszkowem a Radzyminem mieszkańcom Łomży w drodze do Warszawy pozostanie już tylko jakoś pokonać ok. 40 km odcinek drogi pomiędzy Łomżą a Ostrowią Mazowieckią i znajdujący się kawałek dalej 30 km fragment „ósemki” pomiędzy obwodnicami Ostrowi i Wyszkowa.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę