Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ukradł 300 litrów ropy... z koparki

Główne zdjęcie
fot. www.podlaska.policja.gov.pl

Nawet do 5 lat więzienia grozi 23-letniemu mieszkańcowi okolic Małego Płocka. Mężczyzna ukradł około 300 litrów oleju napędowego z jednej z koparek znajdujących się w żwirowni niedaleko Małego Płocka, a w innej uszkodził specjalistyczne urządzenie sterownicze. Straty zostały oszacowane na około 5 tysięcy złotych.

Pracownicy żwirowni niedaleko Małego Płocka zauważyli, że z jednej z maszyn ktoś ukradł około 300 litrów oleju napędowego. Potem odkryli, że zniszczone zostało również urządzenie sterujące w stojącej niedaleko koparce. O zdarzeniu poinformowano policję. Funkcjonariusze z Kolna szybko wytypowali i namierzyli sprawcę. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przesłuchania 23-letni mieszkaniec jedne z wsi w okolicy Małego Płocka przyznał się zarówno do kradzieży paliwa jak i zniszczenia koparki. Chce dobrowolnie poddać się karze.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę