Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Fatalne warunki na drogach

Ślisko i niebezpiecznie zrobiło się na drogach regionu. Wieczorem doszło do serii kolizji, i wypadków. W okolicach Elżbiecina koło Piątnicy w wypadu poważnie ranne zostały dwie osoby. Samochód ford eskort którym jechały w kierunku Wizny zderzył się z autobusem PKS jadącym w kierunku Łomży. Jak relacjonował kierowca autobusu jadący fordem próbował ominąć rowerzystę, którego w ciemnościach dostrzegł w ostatniej chwili... Ford na śliskiej nawierzchni drogi uderzył w narożnik autobusu, po czym roztrzaskał się.

Do wypadku doszło tuż przed godziną 17.00. W autobusie kursowym relacji Białystok - Olsztyn jechało kilkanaście osób. Na szczęście im nic się nie stało.
- To nie była wina kierowcy forda – mówi z przekonaniem kierowca autobusu. - Rowerzysta jechał nieoświetlonym rowerem. Ja go ledwo dostrzegłem – tłumaczy.
Podczas gwałtownego skrętu w lewo kierowca forda stracił panowanie nad samochodem i przy znacznej prędkości przodem uderzył w narożnik z autobusu. Po wypadku oba samochody oddalone były od siebie o kilkaset metrów.

Kierowca i pasażer forda z obrażeniami trafili do szpitala w Łomży.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę