Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Śnieżny atak zimy

Synoptycy z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych ostrzegają przed silnymi opadami śniegi, które przez najbliższe 24 godziny mogą znacznie utrudnić życie mieszkańców regionu. Jak podaje Andrzej Wołkowycki dyżurny synoptyk przewidywany przyrost pokrywy śnieżnej może wynieść od 5 cm na północy do 15 cm na południu województwa.

Z południowego wschodu w głąb regionu przemieszcza się strefa opadów śniegu, które na południu i w centrum województwa będą dość intensywne. Zgodnie z ostrzeżeniem meteorologów taka pogoda utrzyma się do sobotniego południa. W tym czasie pokrywa śnieżna może sięgnąć nawet do 15 cm. Należy liczyć się ze znacznymi utrudnieniami komunikacyjnymi.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę