Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zabił, bo go zdenerwowała...

53-letni mieszkaniec Łomży, który we wtorek został zatrzymany przez policję, podczas wczorajszych przesłuchań przyznał się do zabicia własnej matki. Przypomnijmy ciało 84-letniej staruszki, z licznymi ranami głowy, znaleziono w poniedziałek rano na niezamieszkałej posesji przy ulicy Spokojnej w Łomży. Wyniki sekcji zwłok potwierdziły, że kobieta została brutalnie zamordowana. Prokuratorzy postawili mężczyźnie zarzut zabójstwa, a do sądu skierowano wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

 
Z ustaleń policji wynika, że zbrodni dokonano w domu w którym wspólnie mieszkali zamordowana matka wraz z synem oprawcą. Dopiero po jej  śmierci ciało zostało przewiezione i podrzucone na pustej posesji przy ulicy Spokojnej. Wczoraj późnym popołudniem 53-letni mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie postawiono mu zarzut zabójstwa. Jak informuje Prokurator Rejonowy Tomasz Wilk mężczyzna tłumaczył śledczym, że zabił matkę bo został przez nią zdenerwowany.
W tej chwili sąd rozpatruje wniosek prokuratury o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na trzy miesiące. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę