Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Zaginął na rybach

Główne zdjęcie
Zaginiony Mieczysław Górski s. Jana i Haliny, ur. 30.01.1960 r. Rębiszewo - Studzianki, zamieszkały Zambrów ul. Legionowa 6/3

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 49-letniego Mieczysława Górskiego. 30 stycznia wyjechał on z domu w Zambrowie białym oplem astrą. Trzy dni później jego samochód został odnaleziony w Wiźnie koło Łomży, gdzie zaginiony jeździł na ryby nad Narew. Do dzisiaj mężczyzna nie powrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, waga ok. 75 kg, średnia budowa ciała, łysina pełna (głowa ogolona), oczy jasne, twarz owalna, pełna, uzębienie pełne, nos garbaty, uszy średnie;
Znaki szczególne: na głowie blizna po operacji, przykurcz dwóch palców prawej ręki

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w: spodnie - niebieskie jeansy, szary sweter z polaru, biały podkoszulek z długim rękawem, biały podkoszulek z krótkim rękawem, czarne kalesony, jasnoszare skarpety z paskiem, zapinana na zamek granatowa kurtka ¾ z bezowymi rękawami i pasem na piersi, szara wełniana czapka z białym napisem „HAMBURG”, ciemnobrązowe skórzane pantofle.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego lub może przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie nr tel. (086) 276 33 33 lub najbliższą jednostką Policji tel. 997 (tel. komórkowy 112).
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę