Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Medal dla Nadleśnictwa Łomża

Wiktor Godlewski - Boguty Nadleśnictwo Łomża zostało wyróżnione Medalem Wiktora Godlewskiego za ubiegły rok "Za działania na rzecz przyrody"- poinformował przewodniczący kapituły Roman Świerżewski. Leśnicy zostali docenieni za przywrócenie funkcji przyrodniczo- leśnej terenom byłego poligonu w Czerwonym Borze.


Pozostali laureaci medalu w tej edycji pochodzą z Warszawy. Są to Wiesława Borek, która przez wiele lat działała na rzecz ochrony Sadów Żoliborskich, koło Ligi Ochrony Przyrody Skarpa Warszawska i popularyzatorka przyrody, Grażyna Hodun.
Wiktor Godlewski to przyrodnik o światowej sławie i zesłaniec, który pochodził z Bogut i tam od kilkunastu lat funkcjonuje kapituła, która co roku przyznaje medale jego imienia. W gronie dotychczasowych laureatów tego wyróżnienia znalazła się m.in. popularyzująca przyrodę w Radiu Białystok prof.Simona Kossak.

Uroczyste wręczenie medali Wiktora Godlewskiego w tegorocznej edycji zaplanowano na kwiecień- oczywiście w miejscu narodzin przyrodnika- w Bogutach-Piankach.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę