Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

To było brutalne morderstwo

Wyniki sekcji zwłok kobiety, której ciało znaleziono w poniedziałek rano przy ulicy Spokojnej w Łomży wskazują, że została ona brutalnie zamordowana. Jak podaje prokurator Joanna Gołaszewska z Prokuratury Rejonowej w Łomży przyczyną śmierci kobiety był wstrząs krwotoczny i urazowy spowodowany licznymi urazami głowy. Jak ujawniła sekcja zwłok starsza kobieta miała m.in. złamaną podstawę czaszki. Brutalnie zabita kobieta to 84 letnia mieszkanka Łomży. Wczoraj policjanci zatrzymali jej 53-letniego syna

Przypomnijmy, około godziny 7.00 rano jeden z mieszkańców Łomży zauważył kobietę leżącą na terenie posesji przy ulicy Spokojnej. Kobieta nie dawała oznak życia. Mężczyzna wezwał policję, a policja lekarza, który potwierdził zgon kobiety. Już w poniedziałek pojawiały się informacje o obrażeniach jakie były widoczne na ciele ofiary, ale dopiero teraz, po sekcji zwłok, która określiła co było przyczyna śmierci prokuratura je ujawniła.
Prokurator Joanna Gołaszewska podaje, że kobieta doznała szeregu urazów głowy spowodowanych tępym narzędziem. Wśród nich wymienia m.in. złamaną podstawę czaszki, rany rzekomo cięte w obrębie głowy i rozcięte powłoki miękkie. Bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety był wstrząs krwotoczny (gwałtowna utrata 1 litra krwi) i urazowy spowodowany licznymi urazami głowy.
Układa się z tego obraz jakby ktoś zadał staruszce liczne ciosy z zamiarem jej zabicia.
Dodajmy, że początkowo policjanci nie wiedzieli nawet kim była ofiara, bo nie znaleziono przy niej żadnych dokumentów. Okazało się, że to 84-letnia, która mieszkała „w pewnej odległości od miejsca gdzie znaleziono jej ciało”. Jak podaje policja staruszka mieszkała ze swoim 53-letnim synem kilka ulic dalej. Policyjni eksperci ustalili, że kobieta najprawdopodobniej zginęła w innym miejscu, a ciało zostało przewiezione i podrzucone na pustej posesji przy ulicy Spokojnej.
Sprawdzono kilka wątków, przeanalizowano różne wersje, zbadano wiele śladów. Wszystko prowadziło do 53-letniego syna nieżyjącej kobiety. Mężczyzna wczoraj został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę