Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Okradli automat do gier...

Tego dawno w Łomży nie było. W nocy z niedzieli na poniedziałek ktoś ukradł kasetkę z pieniędzmi z automatu do gier znajdującego się w jednym z lokali gastronomicznych. Wewnątrz niej mogło być nawet kilka tysięcy złotych.

Felerny automat do gier znajdował się w lokal przy Al. Legionów na samym końcu miasta. Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, nieznany sprawca, aby dostać się do kasetki z pieniędzmi wyłamał prawie pancerne drzwiczki zabezpieczające znajdujące się z tyłu automatu do gier. Policjanci przypuszczają, że do włamania doszło nocą pomiędzy godziną 23.00 w niedzielę, a 2.00 w poniedziałek.
Straty spowodowane kradzieżą zostały wstępnie oszacowane na 5 tys zł.  

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę