Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Z siekierą na mitsubishi

Główne zdjęcie
fot. www.podlaska.policja.gov.pl

Policjanci z Wysokiego Mazowieckiego poszukują sprawcy dewastacji samochodu. Ktoś w nocy z soboty na niedzielę „porąbał” siekierą mitsubishi outlandera. Właściciel oszacował straty na 30 tys. złotych

Samochód zaparkowany był na poboczu drogi nieopodal dyskoteki we Wnorach Wiechach. Na razie nie wiadomo kto, ani nawet dlaczego zniszczono właśnie ten jeden samochód. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem ustalają okoliczności zdarzenia i motywy, którymi kierowali się sprawcy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę