Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Mazdą w słup

W Wysokiem Mazowieckiem rozpędzone auto uderzyło w słup oświetleniowy. Przełamana konstrukcja padając zablokowała drogę. W rezultacie przez blisko 5 godzin mieszkańcy ul. 1 Maja byli pozbawieni prądu.


Do wypadku doszło w niedzielę późnym wieczorem. 23-letni kierowca mazdy jadąc ulica 1 Maja w Wysokiem Mazowieckiem stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto zjechało na chodnik i uderzyło w słup oświetleniowy. Duża siła zderzenia spowodowała przełamanie się słupa, który padając zablokował drogę. W rezultacie przez blisko 5 godzin mieszkańcy ulicy 1 Maja pozbawieni byli energii elektrycznej. Kierowca  mazdy i jego 26-letni pasażer z ogólnymi potłuczeniami ciała odwiezieni zostali do szpitala.

źródło – oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę