Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Morderstwo na Spokojnej?

Kobieta, której ciało znaleziono nad ranem na jednej z posesji przy ulicy Spokojnej w Łomży miało około 60 – 70 lat, ufarbowane na kolor rudy włosy i charakterystyczną brodawkę na lewym policzku. W dalszym ciągu nie wiadomo kim była. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jej personaliów. Śledczy na razie nie wiedzą także co było przyczyną śmierci kobiety. Ustalić ma to sekcja zwłok, która jutro ma odbyć się Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku. Na razie pod uwagę brane jest także morderstwo...

Przypomnijmy, około godziny 7.00 rano jeden z mieszkańców Łomży zauważył kobietę leżącą na terenie posesji przy ulicy Spokojnej. Kobieta nie dawała oznak życia. Mężczyzna wezwał policję, a policja lekarza, który potwierdził zgon kobiety. Tyle mówi Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji. Nie wiadomo czy kobieta zmarła z przyczyn naturalnych, czy też ktoś przyczynił się do jej śmierci. Działania jakie podejmują policjanci i prokuratura mogą sugerować, że także taki przebieg wydarzeń nie jest wykluczony.
Prokurator Tomasz Wilk szef Prokuratury Rejonowej w Łomży, podaje jedynie, że odpowiedź na to pytanie śledczy mają zamiar uzyskać po sekcji zwłok. Ta ma zostać przeprowadzona jutro w Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku.

Śledczy cały czas usiłują także ustalić personalia kobiety. Sławomir Dąbrowski prosi o pomoc mieszkańców Łomży, którzy mogli ją znać. Oto jej rysopis: wiek około 60-70 lat, wzrost 160 cm, włosy ufarbowane na rudo. Kobieta ubrana była w czarne spodnie, ortalionową granatową  kurtkę, brązowe buty.
- Cechą charakterystyczną, która może pomóc w jej identyfikacji jest brodawka na lewym policzku na wysokości nosa – dodaje oficer prasowy łomżyńskiej policji.

Wszyscy, którzy mogliby pomóc w zidentyfikowaniu kobiety, a także w rozwikłaniu zagadki jej śmierci proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży osobiście lub telefonicznie: 997, lub 112.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę