Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek w Piątnicy

Dwoje dzieci zostały rannych w wypadku jaki w niedzielne południe wydarzył się w Piątnicy. Mężczyzna jadący od strony Kolna polonezem na głównym skrzyżowaniu w Piątnicy (skrzyżowanie dróg krajowych 61 i 64) skręcając w lewo, w kierunku Drozdowa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu oplowi omedze.

W wyniku zderzenia dwoje dzieci jadących polonezem trafiło do szpitala w Łomży. Starsze - 14 lat – doznało urazu obojczyka, młodsze – 8 lat – urazu głowy.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę