Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Obudzą Łomżyńską Starówkę?

Główne zdjęcie
Maciej Zajkowski prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo - Handlowej

Czy na Starym Rynku w Łomży można jeszcze coś zrobić? Maciej Zajkowski prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej jest przekonany że tak, ale najpierw trzeba starówkę obudzić. - W okolicach starego miasta działa około 300 podmiotów gospodarczych. To bardzo dużo, ale jest też wiele utrudnień i ograniczeń, które trzeba znieść – mówi Zajkowski.

Właśnie utrudniających życie przedsiębiorcom ze starówki ograniczeń ma dotyczyć rozmowa, na którą Rada Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej zaprasza wszystkich, dla których ta część jest miejscem prowadzenia działalności gospodarczej. Spotkanie pod hasłem: „Obudźmy Łomżyńską Starówkę – rozmowa o przyszłości starego miasta” odbędzie się w czwartkowy wieczór w  Hotelu Gromada.
- Z pomysłem wyszli do nas sami przedsiębiorcy – mówi Maciej Zajkowski  prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. - Myśmy o tym dyskutowali już na zarządzie Izby. Chcemy nasze propozycje przedstawić, ale także wysłuchać tego co mają do powiedzenia ci, którzy prowadzą tu swoje biznesy – dodaje.
O tym co na starówce w Łomży musi się zmienić aby można było tu „normalnie” funkcjonować i zarabiać przedsiębiorcy mają rozmawiać nie tylko w swoim gronie. Na spotkanie zaproszono także m.in. przewodniczących miejskich Komisji Gospodarki Komunalnej i Rozwoju, Przedsiębiorczości i Zagospodarowania Przestrzennego a także przedstawiciela konserwatora zabytków, bo ta część miasta jest pod ochroną konserwatorską.
-  Przedsiębiorcy mają swoje pomysły, ale nie mają wsparcia ze strony władz - i to też chcemy zmienić – mówi Zajkowski. - Chcemy przelać pomysły na papier i przekazać samorządowi, bo bez tej pomocy nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Chcemy obudźmy Łomżyńską Starówkę, czyli zrobić ją przyjazną nie tylko dla turystów, ale przede wszystkim dla mieszkańców Łomży – podkreśla prezes ŁIP-H.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Gromada ul. Rządowa 1 w Łomży dnia 05 lutego 2009 (czwartek) o godz. 18.15 . Więcej informacji na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 086-216-33-55 lub tel. kom 698-666-600

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę