Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Śmiertelnie potrącił i uciekł...

Policja szuka sprawcy śmiertelnego potrącenia do którego doszło wczoraj wieczorem w Śniadowie. Jadący od strony Łomży w kierunku Ostrowi Mazowieckiej samochód na ulicy Szosowej w Śniadowie potrącił starszego mężczyznę. Niestety uderzenie było tak silne, że mężczyzna zmarł. Kierowca samochodu który spowodował wypadek uciekł...

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godziny 18.35. Pieszy, który zginął to 71 letni mieszkaniec Śniadowa. Policja poszukuje sprawy wypadku i wszystkich świadków, którzy mogliby pomóc w jego ujęciu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę