Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Ludowcy chcą przekonywać do lokalnych produktów

Zarząd wojewódzki PSL chce zachęcać mieszkańców regionu do kupowania miejscowych produktów żywnościowych, by w czasie kryzysu gospodarczego wspierać w ten sposób lokalny przemysł, m.in. znane w kraju i za granicą mleczarstwo.

- Zarząd Wojewódzki PSL uważa za celowe uruchomienie szerokiej kampanii prasowej i telewizyjnej na rzecz promocji i stosowania polskich wyrobów przemysłowych i żywnościowo-spożywczych, a szczególnie podlaskich wyrobów mleczarskich - jednych z najlepszych w Europie i świecie - głosi fragment uchwały przyjętej podczas sobotniego zjazdu.

Ludowcy uważają, że należy wzbudzić u mieszkańców regionu poczucie odpowiedzialności za sytuację miejscowej branży spożywczej w czasie kryzysu. Przejawem tej odpowiedzialności miałoby być zwracanie uwagi na sklepowych półkach na miejscowe produkty, jak podkreślają ludowcy - bardzo dobrej jakości.
- Nie możemy nikogo dyskryminować, bo mamy wolny rynek. Ale chcemy zwrócić uwagę, że w województwie podlaskim mamy bardzo dobre produkty spożywcze: mleko, wody, ciasta czy kiełbasę - powiedział PAP w poniedziałek szef PSL w województwie i wicewojewoda podlaski Wojciech Dzierzgowski.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę