Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
Wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Bal Charytatywny w Łomżyńskim „Mechaniaku”

Przez cały tydzień młodzież z Diecezji Łomżyńskiej uczyła się jak być dobrym animatorem, jak pożytecznie zabawiać dzieci. Wczoraj podsumowała tydzień swojej pracy. Sprawdzianem nabytych umiejętności i podsumowaniem tygodniowych warsztatów prowadzonych przez wolontariuszy Caritas Diecezji Łomżyńskiej był bal, który odbył się w Zespole Szkół Mechanicznych Ogólnokształcących nr 5 w Łomży.

Przez kilka dni w mieście trwała akademia wolontariuszy. Do Łomży przyjechała młodzież z różnych miejsc diecezji. Wielu jest członkami szkolnych kół Caritas, pomagają i chcą pomagać bezinteresownie podczas wakacji organizowanych przez Caritas.
Chętnych do skorzystania z warsztatów nie zabrakło - jest to oderwanie się od rzeczywistości, aby móc w sposób bezinteresowny pomagać innym mówili na balu uczestnicy warsztatów. Na balu młodzież, która przez tydzień uczyła się warsztatów dobrej zabawy miała za zadanie zabawiać dzieci, a jest to bardzo trudne zadanie – jak powiedziała Małgorzata Gutowska koordynator projektów w Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Ponadto Główną ideą balu było zebranie zabawek dla dzieci, które są chore. Zabawki 11 lutego podczas Światowego Dnia Chorego zostaną przekazane wszystkim szpitalom Diecezji Łomżyńskiej. Dlatego Biletem wstępu na bal było zabranie ze sobą zabawki albo maskotki.
Szkolenie trwało tydzień w świetlicy Caritas przy ul. Giełczyńskiej. Zwieńczeniem tych zajęć był bal charytatywny, który się wczoraj (31-01-2009) w Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę