Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mikroprzedsiębiorcy bliżej do milionów

Zakończona została ocena formalna wniosków złożonych przez mikroprzedsiębiorców ramach wsparcie inwestycyjne przedsiębiorstw. Z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 na ten cel przeznaczonych zostało około 40 mln zł. Dalej „przeszło” w sumie 135 wniosków, a ostateczne decyzje o tym dla ilu z nich wystarczy środków ma niebawem podjąć zarząd województwa podlaskiego.

Łącznie w odpowiedzi na konkurs ogłoszony przez Urząd Marszałkowski w Białymstoku mikroprzedsiębiorcy z terenu województwa złożyli ponad 180 wniosków. Można je było składać w lipcu i sierpniu ubiegłego roku. Później zajęli się nimi „eksperci”, którzy oceniali czy spełniają one wymogi formalne i który z tych dobrych jest najlepszy. Tak powstała lista rankingowa, którą właśnie opublikowano. Znalazły się na niej te wnioski, które przeszły pozytywnie ocenę formalną. Jest ich Przeszło 135 na ogólną wartość ponad 102 mln zł, w tym wartość dofinansowania ze środków RPO ma wynieść 47 mln 242 tys zł.
Jak poinformował Urząd Marszałkowski ze względów formalnych odrzucono aż  47 wniosków (na ogólną wartość 64,4 mln zł w tym wartość dofinansowania 50,5 mln zł)

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę