Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

„Szesnastolatek udusił żonę”

Policjanci z Radziłowa „namierzyli” nastolatka, który dla żartu dzwonił do dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie. Powiedział, że udusił żonę, po czym odłożył słuchawkę. Żartownisiem okazał się 16-letni mieszkaniec Słucza wsi oddalonej o około 15 km do Stawisk. Teraz za to stanie przed sądem...

Tajemniczy telefon o „uduszeniu żony” strażacy z Grajewa odebrali w miniony wtorek późnym wieczorem. Natychmiast powiadomiono policję. Choć rozmowa trwała tylko chwilę policjanci szybko ustalili, że dzwoniono z budki telefonicznej w Słuczu. Pozostało ustalić tylko kto dzwonił. Jak się okazuje także i to nie stanowiło zbyt wielkiego problemu. Dzwoniącym okazał się 16-letni mieszkaniec wsi. Chłopak na początku zaprzeczał, aby dzwonił na numer alarmowy straży, jednak później przyznał się do wybryku. Nie potrafił racjonalnie wyjaśnić przyczyn swojego postępowania. Tłumaczył, że był to głupi żart i zabawa. Twierdził, że w ten sposób chciał sprawdzić, „co się będzie działo”.
Teraz żartowniś za spowodowanie fałszywym alarmem niepotrzebnych czynności służb odpowie przez sądem rodzinnym i nieletnich.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę